Jaga
Saun

Minihauss Saun

Minihauss saun valmib meie tootmises 1,5 kuuga.

Kui sulle meeldib meie saun ning tekib sauna järele vajadus, siis saad 1,5 kuu pärast saunamõnusi oma hoovis juba nautida. Saun tarnitakse sulle valmis kujul ja sinu mureks jääb vaid, et hoovis oleks olemas vajalikud vee-, kanalisatsiooni- ja elektriühendused. Vundamendina sobib tugev killustikualus või lihtsamat sorti postvundament. Vajadusel saavad meie koostööpartnerid aidata ka vundamendi ja ühenduste lahendamisega.

  • Saunas on eesruum (8,3 m2), dussiruum ja wc (2,6 m2) ning leiliruum (4,7 m2). Saunamaja ehitusalune pind on 19,2 m2.
  • Saun on soojustatud fooliumpinnaga 95mm PIR plaatidega, avatäited toonitud kolmekordne pakettklaas pvc raamiga, katus kahe kihiline SBS kate.
  • Hind algab 25 000 eurost sõltub viimistusmaterjalide valikust. Valmis saun sisaldab sise- ja välisviimistlust, põrandakatteid, põrandakütet, valgustid-lülitid-pistikud, elektrikilpi, veesõlme koos veefiltriga, elektrilist soojaveeboilerit, dussisegistit, seinasisese raamiga wc potti, reovee äravoolu, saunalava. Sisaldab elektrilist kerist firmalt HARVIA. Terrassi saab eraldi juurde tellida. Võta meiega ühendust, et saada detailsemat informatsiooni.
Küsi pakkumist